zpět

Reference - Tvorba www stránek

 
1 2 3 4 5 ...

tvorba_www_stranek_196-max

HOUSE OF SIAGE

Výroba webu / e-shopu pro HOUSE OF SIAGE

» Více
tvorba_www_stranek_203-max

E-shop s domácími vinotékami

Na všeříkající doméně jsme spustili propracovaný eshop s vinotékami.

» Více
tvorba_www_stranek_198-max

KIEL JAMES PATRICK

Pro KIEL JAMES PATRICK jsme vytvořili e-shop a stylovou prezentaci produktů. KIEL JAMES PATRICK se mimo jiné zaměřuje na módní opasky a náramky.

» Více
tvorba-www-stranek-028-max

Kotle Verner – tvorba www stránek

Kompletní návrh a realizace webové prezentace pro společnost Verner a.s. Stránky obsahují poměrně velké množství obsahu a jsou spravovány pomocí redakčního systému (všech 8 jazykových mutací).

 

» Více
tvorba_www_stranek_172-max

NIVONA E-SHOP - kompletní realizace shopu

NIVONA je výrobce špičkových automatických a poloautomatických kávovarů (automatická espressa). Pro NIVONU jsme vytvořili stylový e-shop, který obsahuje řadu užitečných modulů pro zákazníky i administrátory eshopu.

» Více
tvorba_www_stranek_173-max

JØTUL - výroba internetového obchodu (e-shopu)

JØTUL je norský výrobce kvalitních litinových kamen. Prezentaci JOTULU a e-shopu jsme sladili s firemní identitou JOTULU. Krby a kamna JOTUL jsou vyráběny v řadě výkonů, parametrů a designů proto jsme vytvořili chytré filtrování zboží, které umožňuje filtrovat zboží pomocí všech klíčových parametrů zároveň. Pro laika by byl jinak výběr nového krbu, či kamen velmi komplikovaný.
Pokročilé filtrování zboží a desítky dalších funkcionalit nabízíme klientům pomocí “tvorby eshopů na klíč”. Základem je vždy kvalitní originální grafika napojený na intuitivní administrační systém, který umožňuje plnou kontrolu a editaci e-shopu.

» Více
tvorba_www_stranek_169-max

AQUA CENTRUM PARDUBICE

 AQUA CENTRUM PARDUBICE - grafický návrh webových stránek + kompletní realizace webových stránek. Pro Pardubické AQUACENTRUM jsme vytvořili originální webovou prezenzetaci, která obsahuje řadů užitečných aplikací pro návštěvníky aqua centra i pro zaměstnance bazénu.

» Více
tvorba_www_stranek_165-max

KALI INVEST (Kali Invest s.r.o.)

 KALI INVEST - logistický areál (Kali Invest s.r.o.) se nachází v Měšicích, severně od Prahy, v blízkosti dálnice E55 - exit 1, pouze 12 km od centra Prahy. KALIINVEST Poskytuje kompletní logistické a skladovací služby, a služby s nimi spojené. Hlavní činností je poskytování skladových a kancelářských prostor v jednoduše dostupné lokalitě (12 Km od Prahy + vlak) za rozumnou cenu.

Pro KALIINVEST jsme kompletně realizovali webové stránky.

» Více
tvorba_www_stranek_164-max

MIVET - webová prezentace

MIVET je stavební firma, pro kterou jsme realizovali mimo jiné i grafický návrh webové prezentace (webdesign) a programování webové prezentace vč. napojení na náš administrační systém. Díky administraci má klient úplnou kontrolu nad webem a není tak vázán na programátora, který web programoval.

 

» Více
tvorba_www_stranek_191-max

Výroba internetového obchodu - zidle.specshop.cz

Vytvořili jsme internetový obchod s jídelními židlemi a stoly. Klient požadoval čistou přehlednou grafiku, která bude korespondovat s firemními barvami. Při návrhu e-shopů nabízíme hlavně zkušenosti, které jsme získali při tvorbě a správě existujících e-shopů. Víme, co na zákazníky funguje a jakým způsobem přivádět na Váš web nové.

E-shop s jídelními židlemi naleznete na adrese: zidle.specshop.cz

» Více
tvorba_www_stranek_129-max

Výroba eshopu Konfidence

Konfidence je značka dětského oblečení, koupacích oblečků, plavacích vest a mnoha dalších doplňků pro naše nejmenší. Společným jmenovatelem oblečení konfidence je ochrana před sluncem.

» Více
ikariera logo a layout

Vitzuál a logo Veletrhu pracovních příležitostí

Vytvořili jsme grafický vizuál (layout) pro propagaci Veletrhu pracovních příležitostí, který se koná pod záštitou iKariera a ČVUT. Jednotlivé grafické prvky a celky byly použity i na dalších materiálech a webových stránkách, které také naleznete v našich referencích.

» Více
 
1 2 3 4 5 ...